PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri
jocuri, cheaturi, gaming, discutii, comunitatea cu cea mai mare crestere, revista pc
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri | Inregistrare | Login
POZE PC GAMING - DE 5 ANI STIM TOTUL DESPRE JOCURI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: roxigirl85 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 30 - 46 ani |
|
allah
Administrator
 Din: cyrodil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1294
|
|
Datorita lui ernst gerhald m-am gandit ca nu eu trebuie sa aleg culoarea forumui, ci sa va intreb pe voi userii. Ei bine, cum o preferati? Sa ramana asa sau sa o facem ceva mai dechisa, cam ca la pcgames sa zicem? Astept pareri de la TOTI membrii!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
bonesbrigade_spade
Level 25 paladin
 Din: Franta anului 1800
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
|
|
Eu as prefera un albastru asemanator cu cel de la PC Games cum a zis Ernst. =D
_______________________________________


|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
da ce are daca e asa ? ... ar merge frumos si cu un albastru in loc de verde ... dar mie imi e indiferent
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Shpil a scris:
da ce are daca e asa ... dar mie imi e indiferent |
Pai la ora actuala parca forumul asta s-ar dedica unor persoane care lucreza la diverse firme funebre. I ams serious. Zic ca aun albastru deschis ar fi de 10 ori mai frumos.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
MastahquillowbarReborned
Level 10 disciple
Din: din tufis,of course!!!!!:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 71
|
|
ernst...nu e bine...tre sa fie original,nu? un albastru inchis...da inchis sa fie...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
NoNPhiXion
Level 29 paladin
 Din: Constanta
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 478
|
|
mie imi convine culoarea asta ptr ca vad scrisul cum trebuie...oricum nu ma derajeaza culorile astea
_______________________________________


|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
asa e bine. albastru nu s-ar potrivi, pt ca s-ar citi destul de nasol. si alb... mm, nu prea.
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
orice culoare este buna numai sa nu fie inchisa ca si ton. Fratilor, culoarea asta parca ma trimite cu gandul l-a somn. 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
nu consideri ca este relaxanta?
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
viezure a scris:
nu consideri ca este relaxanta? |
Nu spun ca nu e relaxanta, insa ca sa va conving si pe voi va voi supune unui exemplu psihologic: Deci vreti cati mai multi membrii pe forum? DAAA Eu ca guest cand vad ca nu stiu care user are pe un alt forum un anunt cu acest forum dau pe link si hop ajung aici. Cand vad culoarea asta ma gandesc "hey, parca este un forum mort daca ma i-au dupa culoare". Morala: o culoarea deschisa, orice culoare, ar da impresia unui forum activ , plin de viata, de energie, etc.
Pledoarie incheiata. Astept raspunsurile voastre.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Dks
Level 24 blade master
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 347
|
|
ernst .. aberezi
_______________________________________ "Hey. Stii alt lucru care le face pe femei asa o binecuvantare pt noi? Este ca si cum ai sta undeva,si ele vin la tine si iti spun,"La ce te gandesti?" Si tu incepi sa te gandesti... "Stii, daca as fi vrut ca tu sa stii,as vorbi." - Al Bundy
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Dks a scris:
ernst .. aberezi |
I don't think so. Hello - nu ai auzit in viata ta de "fiecare are dreptul la opinie" sau "gusturile nu se discuta" ?! :
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Dks
Level 24 blade master
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 347
|
|
eu nu tziam discutat tzie gusturile.sa fi sanatos cu ele.
drept la opinie? pai ceea ce am scris eu mai sus e opinia mea .Care e problema?
_______________________________________ "Hey. Stii alt lucru care le face pe femei asa o binecuvantare pt noi? Este ca si cum ai sta undeva,si ele vin la tine si iti spun,"La ce te gandesti?" Si tu incepi sa te gandesti... "Stii, daca as fi vrut ca tu sa stii,as vorbi." - Al Bundy
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Dks
Level 24 blade master
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 347
|
|
ernst gerhald a scris:
viezure a scris:
nu consideri ca este relaxanta? |
Nu spun ca nu e relaxanta, insa ca sa va conving si pe voi va voi supune unui exemplu psihologic: Deci vreti cati mai multi membrii pe forum? DAAA Eu ca guest cand vad ca nu stiu care user are pe un alt forum un anunt cu acest forum dau pe link si hop ajung aici. Cand vad culoarea asta ma gandesc "hey, parca este un forum mort daca ma i-au dupa culoare". Morala: o culoarea deschisa, orice culoare, ar da impresia unui forum activ , plin de viata, de energie, etc.
Pledoarie incheiata. Astept raspunsurile voastre. |
a se observa : "Astept raspunsurile voastre." Daca nu doresti comentarii ...de ce mai asteptzi raspunsuri ?
_______________________________________ "Hey. Stii alt lucru care le face pe femei asa o binecuvantare pt noi? Este ca si cum ai sta undeva,si ele vin la tine si iti spun,"La ce te gandesti?" Si tu incepi sa te gandesti... "Stii, daca as fi vrut ca tu sa stii,as vorbi." - Al Bundy
|
|
| pus acum 20 ani |
|
allah
Administrator
 Din: cyrodil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1294
|
|
Se pare ca mai multi vor sa ramana asa deci......... topic closed.
|
|
| pus acum 20 ani |
|