PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri
jocuri, cheaturi, gaming, discutii, comunitatea cu cea mai mare crestere, revista pc
Lista Forumurilor Pe Tematici
PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri | Inregistrare | Login

POZE PC GAMING - DE 5 ANI STIM TOTUL DESPRE JOCURI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
roxigirl85 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
30 - 46 ani
PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri / Groapa de Gunoi / Cum vreti sa fie culoare forumului? Moderat de Mastahquillboar, Power PIN, Predator, Shpil, viezure
Autor
Mesaj Pagini: 1
allah
Administrator

Din: cyrodil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1294
Datorita lui ernst gerhald m-am gandit ca nu eu trebuie sa aleg culoarea forumui, ci sa va intreb pe voi userii. Ei bine, cum o preferati? Sa ramana asa sau sa o facem ceva mai dechisa, cam ca la pcgames sa zicem?
Astept pareri de la TOTI membrii!


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



Ca la PC Games )

pus acum 20 ani
   
bonesbrigade_spade
Level 25 paladin

Din: Franta anului 1800
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 376
Eu as prefera un albastru asemanator cu cel de la PC Games cum a zis Ernst.=D

_______________________________________



pus acum 20 ani
   
Shpil
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
da ce are daca e asa ? ... ar merge frumos si cu un albastru in loc de verde ... dar mie imi e indiferent

pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




Shpil a scris:

da ce are daca e asa ... dar mie imi e indiferent


Pai la ora actuala parca forumul asta s-ar dedica unor persoane care lucreza la diverse firme funebre. I ams serious. Zic ca aun albastru deschis ar fi de 10 ori mai frumos.


pus acum 20 ani
   
MastahquillowbarReborned
Level 10 disciple

Din: din tufis,of course!!!!!:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 71
ernst...nu e bine...tre sa fie original,nu?un albastru inchis...da inchis sa fie...

pus acum 20 ani
   
NoNPhiXion
Level 29 paladin

Din: Constanta
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 478
mie imi convine culoarea asta ptr ca vad scrisul cum trebuie...oricum nu ma derajeaza culorile astea

_______________________________________



pus acum 20 ani
   
viezure
Moderator

Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
asa e bine. albastru nu s-ar potrivi, pt ca s-ar citi destul de nasol. si alb... mm, nu prea.

_______________________________________
Site.


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



orice culoare este buna numai sa nu fie inchisa ca si ton. Fratilor, culoarea asta parca ma trimite cu gandul l-a somn.

pus acum 20 ani
   
viezure
Moderator

Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
nu consideri ca este relaxanta?

_______________________________________
Site.


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




viezure a scris:

nu consideri ca este relaxanta?


Nu spun ca nu e relaxanta, insa ca sa va conving si pe voi va voi supune unui exemplu psihologic:
Deci vreti cati mai multi membrii pe forum? DAAA Eu ca guest cand vad ca nu stiu care user are pe un alt forum un anunt cu acest forum dau pe link si hop ajung aici. Cand vad culoarea asta ma gandesc "hey, parca este un forum mort daca ma i-au dupa culoare".
Morala: o culoarea deschisa, orice culoare, ar da impresia unui forum activ , plin de viata, de energie, etc.

Pledoarie incheiata. Astept raspunsurile voastre.


pus acum 20 ani
   
Dks
Level 24 blade master

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 347
ernst .. aberezi

_______________________________________
"Hey. Stii alt lucru care le face pe femei asa o binecuvantare pt noi?
Este ca si cum ai sta undeva,si ele vin la tine
si iti spun,"La ce te gandesti?"
Si tu incepi sa te gandesti...
"Stii, daca as fi vrut ca tu
sa stii,as vorbi."  - Al Bundy

pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




Dks a scris:

ernst .. aberezi


I don't think so. Hello - nu ai auzit in viata ta de "fiecare are dreptul la opinie" sau "gusturile nu se discuta" ?!:


pus acum 20 ani
   
Dks
Level 24 blade master

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 347
eu nu tziam discutat tzie gusturile.sa fi sanatos cu ele.

drept la opinie? pai ceea ce am scris eu mai sus e opinia mea .Care e problema?


_______________________________________
"Hey. Stii alt lucru care le face pe femei asa o binecuvantare pt noi?
Este ca si cum ai sta undeva,si ele vin la tine
si iti spun,"La ce te gandesti?"
Si tu incepi sa te gandesti...
"Stii, daca as fi vrut ca tu
sa stii,as vorbi."  - Al Bundy

pus acum 20 ani
   
Dks
Level 24 blade master

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 347

ernst gerhald a scris:


viezure a scris:

nu consideri ca este relaxanta?


Nu spun ca nu e relaxanta, insa ca sa va conving si pe voi va voi supune unui exemplu psihologic:
Deci vreti cati mai multi membrii pe forum? DAAA Eu ca guest cand vad ca nu stiu care user are pe un alt forum un anunt cu acest forum dau pe link si hop ajung aici. Cand vad culoarea asta ma gandesc "hey, parca este un forum mort daca ma i-au dupa culoare".
Morala: o culoarea deschisa, orice culoare, ar da impresia unui forum activ , plin de viata, de energie, etc.

Pledoarie incheiata. Astept raspunsurile voastre.



a se observa : "Astept raspunsurile voastre."
Daca nu doresti comentarii ...de ce mai asteptzi raspunsuri ?


_______________________________________
"Hey. Stii alt lucru care le face pe femei asa o binecuvantare pt noi?
Este ca si cum ai sta undeva,si ele vin la tine
si iti spun,"La ce te gandesti?"
Si tu incepi sa te gandesti...
"Stii, daca as fi vrut ca tu
sa stii,as vorbi."  - Al Bundy

pus acum 20 ani
   
allah
Administrator

Din: cyrodil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1294
Se pare ca mai multi vor sa ramana asa deci......... topic closed.

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la