PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri
jocuri, cheaturi, gaming, discutii, comunitatea cu cea mai mare crestere, revista pc
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri | Inregistrare | Login
POZE PC GAMING - DE 5 ANI STIM TOTUL DESPRE JOCURI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: barbyDana pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 28 - 46 ani |
|
|
|
Ii barfim. Poate ca ii si aclamam. In schimb important este ca nu ne dorim sa ajungem la fel de rau ca si ei. In topicul de fata vom incerca sa diseminam in parti mici de tot acest imens subiect POLITICA.
Incepem cu parerile voastre despre actualele partide politice. Care va sunt simpatice ? Pe care le urati din tot sufletul? Pofta la scris.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven
 Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
|
|
PDS...PNL...etc...ne hranesc zilnic cu bullshituri inutile...PUNCT
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Las ca nu toti politicienii sunt la fel. De exemplu primarul Timisoarei - Gheorghe Ciuhandu - lider PNTCD (PPCD)   
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven
 Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
|
|
Exact...nici nu are rost sa barfim niste porci grasi care dorm pe niste scaune totta ziua...
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
MastahquillowbarReborned a scris:
Exact...nici nu are rost sa barfim niste porci grasi care dorm pe niste scaune totta ziua... |
Totusi nimic nu ne impiedica sa radem de ei. De exemplu care vi s-a parut cel mai bun presedinte de pana acum. Stiu ca nu aveti prea multi ani la activ insa macar din vorbele parintilor cat de cat stiti cea facut fiecare.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
uteceul la putere ... tocmai am vazut la ora de sport o cupa `` Cupa UTC `` ... am gasit-o pe langa niste saltele 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
MastahquillowbarReborned
Level 10 disciple
Din: din tufis,of course!!!!!:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 71
|
|
Cel mai tare e Base...pentru ca Iliescu e un psihopat pervers,iar Vaccin e un psihopat si mai pervers...
Modificat de Mastahquillowbar (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Mastahquillowbar a scris:
Cel mai tare e Base...pentru ca Iliescu e un psihopat pervers,iar Vaccin e un psihopat si mai pervers... |
L-ai uitat pe Constantinescu 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
w4d|m zic ca e cel mai penal om din romania ... el si fratele lui patriot rudotelul 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
VADIM - un cretin, un al doilea hitler. Si ganditi-va ca in 2000 a ajuns pana in al doilea tur de scrutine.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
deci .... daca el va ajunge vreodata sa fie presedinte ... io fug din tara asta cat mai repede ... ca ala ecomunist rau de tot

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
In poza asta Vadim seamana cu un lautar  
31.2KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Predator
Moderator
 Din: Silent Hill
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 314
|
|
@ ernst loooolz
apropo de constantinescu va amintiti faza cand a alunecat pe minge 
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Predator a scris:
@ ernst loooolz
apropo de constantinescu va amintiti faza cand a alunecat pe minge  |
Multumesc ... multumesc ... votati-ma 
Legat de Constantinescu stiti faza ca a fost stropit cu cerneala?! Oricum, "tapul" sau "ciorba" nu a fost un presedinte prea bun. Cat despre Basescu 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
O imagine care spune totul despre PSD
25KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Predator
Moderator
 Din: Silent Hill
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 314
|
|
mai tin minte o faza cu stolojan cand a aratat intr-o emisiune DEGETUL MIJLOCIU 
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
Predator
Moderator
 Din: Silent Hill
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 314
|
|
ernst gerhald a scris:
O imagine care spune totul despre PSD |
esti PSD-ist ? eu sunt cu PNL - PD (BAGA BASE BAGA) 
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
vroia sa arate relatiile `` stranse `` dintre membri
faza cu constantinescu cand vroia sa faca si el 2 duble si a cazut e penala 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Predator a scris:
ernst gerhald a scris:
O imagine care spune totul despre PSD |
esti PSD-ist ? eu sunt cu PNL - PD (BAGA BASE BAGA)  |
O MY GOD !! Eu sunt impotriva PSD. Ideea era ca pe imagine scrie MARE : "In urmatorii patru ani vom alunga toti saracii din PSD". Adica toti se vor imbogatii prin modalitati mai putin ortodoxe.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Predator a scris:
ernst gerhald a scris:
O imagine care spune totul despre PSD |
esti PSD-ist ? eu sunt cu PNL - PD (BAGA BASE BAGA)  |
Ha ha . Te-ai dat singur de gol. Lasa nu-i nimic. Eu sunt PNTCD-dist. Sus Ciuhandu.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Daca ati avea ocazia sa deveniti parlamentar ati accepta? Ce partide simpatizati? Ce partide nu simpatizati? Spill iti out.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Black Devil
Level 43 guardian of heaven
Din: Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1031
|
|
Eu urasc toate partidele. pe astea cel mai mult: PSD, PRM(cel mai mult), Alianta Dezasatru-Anarhie.....etc.
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
I hate: PSD, PRM, I like: PD, PNTCD Sunt neutru cu privire la restu.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Kryptonite
Level 40 protector of light
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885
|
|
ernst gerhald a scris:
Daca ati avea ocazia sa deveniti parlamentar ati accepta? Ce partide simpatizati? Ce partide nu simpatizati? Spill iti out. |
Eu as accepta indiferent de partid. Mi-ar placea sa fiu platit bine si sa nu fac nimic.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven
 Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
|
|
tu esti singurul care ar vrea asta?sa fii platit cu 500 euro pe luna,pentru o stampila,2-3 gogosi,somnic,gogosi,iar somnic...etc...ar fi ceva...
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Kryptonite
Level 40 protector of light
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885
|
|
...plus delegatiile in strainatate platite pe banii ststului si, sa nu uitam, de spagi, ca de acolo ies banii adevarati 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven
 Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
|
|
si asa ajungem sa ne facem o idee despre cum se imbogatesc broscoii astia inculti si inutili,pe banii nostri si a altora ca ei...
Modificat de Mastahquillowbar (acum 20 ani)
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Cum va caracterizati primarul urbei in care traiti? L-ati vota daca ati putea ?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Kryptonite
Level 40 protector of light
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885
|
|
DA! Este unul din cei mai buni primari pe care i-a avut Brasovul.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Si primarul din Timisoara este super bun in ceea ce face insa pacat ca nu isi rade barba.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Gheorghe Ciuhandu - primarul Timisoarei
9.2KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Black Devil
Level 43 guardian of heaven
Din: Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1031
|
|
Sunt de acord cu cele spuse de Ernst.
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
NoNPhiXion
Level 29 paladin
 Din: Constanta
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 478
|
|
de Dl. Mazare (primarul Constantei)...ce pot sa spun...toata lumea ii cunoaste afacerile ilegale;....cel putin de cand e el...s-au asfaltat aproape toate strazile....spatiile verzi arata mai bine;.....toata lumea il acuza ca a pus bariere la Mamaia.....da de cand sunt barierele alea....plaja chiar arata a plaja....nu mai sunt daramaturile alea de pe vremuri....
_______________________________________


|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven
 Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
|
|
yer right on this one...el face totul si nu ia nici o lauda...cel putin asa credem noi...
Modificat de Mastahquillowbar (acum 20 ani)
_______________________________________
   
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
el fura in limitele respectului, nu face nik care sa bata la ochi. Pana statiile arata bine si turistii keep on comin', peace rules!
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Power PIN
Moderator
 Din: TIMISOARA - in curand Capitala
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 208
|
|
Hopa,acu ca sunteti mai multi cu 18 ani,v-ati exercitat dreptul la vot? pentru ce partid? cei care nu aveti 18, daca ati putea sa votati, cu ati oferi increderea voastra?
mergeti la vot la europarlamentare (e undeva in vara)?
_______________________________________ Now, Power PIN RULLZ !!!! 
|
|
| pus acum 17 ani |
|