PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri
jocuri, cheaturi, gaming, discutii, comunitatea cu cea mai mare crestere, revista pc
Lista Forumurilor Pe Tematici
PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri | Inregistrare | Login

POZE PC GAMING - DE 5 ANI STIM TOTUL DESPRE JOCURI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
barbyDana pe Simpatie
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
28 - 46 ani
PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri / Vorbe`n vant / Politica politica si din nou politica Moderat de Mastahquillboar, Power PIN, Predator, Shpil, viezure
Autor
Mesaj Pagini: 1
ernst gerhald
Vizitator



Ii barfim. Poate ca ii si aclamam. In schimb important este ca nu ne dorim sa ajungem la fel de rau ca si ei. In topicul de fata vom incerca sa diseminam in parti mici de tot acest imens subiect POLITICA.

Incepem cu parerile voastre despre actualele partide politice. Care va sunt simpatice ? Pe care le urati din tot sufletul? Pofta la scris.


pus acum 20 ani
   
Shpil
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
deci ... ce sa zic ... cu toate razbelurile astea intre pesede si penele nu poti sa mai tii partea nimanui ... pur ( ba**mi-a** **** in dan voiyculezcu si in tot neamu lui de ******* .. copyright Gee_Gee)  si udemere ( medicamente , hotii, vizigotii , tzigany, mafia coruptiei dom`le) is .. . ... tot ce ramane e penegeu dìng ... dìng facut cu sudoare si lacrimile scurse din porii patrioti bai .. dìng .... dìng si iubirea de niam shi tzara ... dìng ... dìng



ps: nu cred ca a sunat tocmai romaneshte ce am zis io ... dar asa e si politica la noi .... voi ati vazut in anglia cum e?

Edit by Ernst Gerhald : Mare adevar spui

Modificat de ernst gerhald (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven

Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
PDS...PNL...etc...ne hranesc zilnic cu bullshituri inutile...PUNCT

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



Las ca nu toti politicienii sunt la fel. De exemplu primarul Timisoarei - Gheorghe Ciuhandu - lider PNTCD (PPCD)

pus acum 20 ani
   
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven

Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
Exact...nici nu are rost sa barfim niste porci grasi care dorm pe niste scaune totta ziua...

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




MastahquillowbarReborned a scris:

Exact...nici nu are rost sa barfim niste porci grasi care dorm pe niste scaune totta ziua...

Totusi nimic nu ne impiedica sa radem de ei. De exemplu care vi s-a parut cel mai bun presedinte de pana acum. Stiu ca nu aveti prea multi ani la activ insa macar din vorbele parintilor cat de cat stiti cea facut fiecare.


pus acum 20 ani
   
Shpil
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
uteceul la putere ... tocmai am vazut la ora de sport o cupa `` Cupa UTC `` ... am gasit-o pe langa niste saltele 

pus acum 20 ani
   
MastahquillowbarReborned
Level 10 disciple

Din: din tufis,of course!!!!!:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 71
Cel mai tare e Base...pentru ca Iliescu e un psihopat pervers,iar Vaccin e un psihopat si mai pervers...

Modificat de Mastahquillowbar (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




Mastahquillowbar a scris:

Cel mai tare e Base...pentru ca Iliescu e un psihopat pervers,iar Vaccin e un psihopat si mai pervers...


L-ai uitat pe Constantinescu


pus acum 20 ani
   
MastahquillowbarReborned
Level 10 disciple

Din: din tufis,of course!!!!!:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 71
BAAAAAH...tovarase...ala nu incape in discutie...ala e za best crazy psycho of all crazy psychos...

pus acum 20 ani
   
Shpil
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
w4d|m zic ca e cel mai penal om din romania ... el si fratele lui patriot rudotelul

pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



VADIM - un cretin, un al doilea hitler. Si ganditi-va ca in 2000 a ajuns pana in al doilea tur de scrutine.

pus acum 20 ani
   
Shpil
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
deci .... daca el va ajunge vreodata sa fie presedinte ... io fug din tara asta cat mai repede ... ca ala ecomunist rau de tot


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



In poza asta Vadim seamana cu un lautar

politica politica din nou politica poza asta vadim seamana lautar

31.2KB


pus acum 20 ani
   
Predator
Moderator

Din: Silent Hill
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 314
@ ernst loooolz

apropo de constantinescu va amintiti faza cand a alunecat pe minge


_______________________________________


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




Predator a scris:

@ ernst loooolz

apropo de constantinescu va amintiti faza cand a alunecat pe minge


Multumesc ... multumesc ... votati-ma 

Legat de Constantinescu stiti faza ca a fost stropit cu cerneala?! Oricum, "tapul" sau "ciorba" nu a fost un presedinte prea bun. Cat despre Basescu


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



O imagine care spune totul despre PSD

politica politica din nou politica imagine care spune totul despre psd

25KB


pus acum 20 ani
   
Predator
Moderator

Din: Silent Hill
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 314
mai tin minte o faza cu stolojan cand a aratat intr-o emisiune DEGETUL MIJLOCIU

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
Predator
Moderator

Din: Silent Hill
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 314

ernst gerhald a scris:

O imagine care spune totul despre PSD




esti PSD-ist ? eu sunt cu PNL - PD (BAGA BASE BAGA)


_______________________________________


pus acum 20 ani
   
Shpil
Moderator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
vroia sa arate relatiile `` stranse `` dintre membri


faza cu constantinescu cand vroia sa faca si el 2 duble si a cazut e penala


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




Predator a scris:


ernst gerhald a scris:

O imagine care spune totul despre PSD




esti PSD-ist ? eu sunt cu PNL - PD (BAGA BASE BAGA)


O MY GOD !! Eu sunt impotriva PSD. Ideea era ca pe imagine scrie MARE : "In urmatorii patru ani vom alunga toti saracii din PSD". Adica toti se vor imbogatii prin modalitati mai putin ortodoxe.


pus acum 20 ani
   
MastahquillowbarReborned
Level 10 disciple

Din: din tufis,of course!!!!!:D
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 71
LoL...il vad pe iliescu facand pe Al Capone...Si asa are vocea aia de papagal pensionar...

pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator




Predator a scris:


ernst gerhald a scris:

O imagine care spune totul despre PSD




esti PSD-ist ? eu sunt cu PNL - PD (BAGA BASE BAGA)


Ha ha . Te-ai dat singur de gol. Lasa nu-i nimic. Eu sunt PNTCD-dist. Sus Ciuhandu.


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



Daca ati avea ocazia sa deveniti parlamentar ati accepta? Ce partide simpatizati? Ce partide nu simpatizati? Spill iti out.

pus acum 20 ani
   
Black Devil
Level 43 guardian of heaven

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1031
Eu urasc toate partidele.
pe astea cel mai mult: PSD, PRM(cel mai mult), Alianta Dezasatru-Anarhie.....etc.


_______________________________________


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



I hate: PSD, PRM,
I like: PD, PNTCD
Sunt neutru cu privire la restu.


pus acum 20 ani
   
Kryptonite
Level 40 protector of light

Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885

ernst gerhald a scris:

Daca ati avea ocazia sa deveniti parlamentar ati accepta? Ce partide simpatizati? Ce partide nu simpatizati? Spill iti out.

Eu as accepta indiferent de partid. Mi-ar placea sa fiu platit bine si sa nu fac nimic.


pus acum 20 ani
   
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven

Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
tu esti singurul care ar vrea asta?sa fii platit cu 500 euro pe luna,pentru o stampila,2-3 gogosi,somnic,gogosi,iar somnic...etc...ar fi ceva...

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
Kryptonite
Level 40 protector of light

Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885
...plus delegatiile in strainatate platite pe banii ststului si, sa nu uitam, de spagi, ca de acolo ies banii adevarati

pus acum 20 ani
   
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven

Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
si asa ajungem sa ne facem o idee despre cum se imbogatesc broscoii astia inculti si inutili,pe banii nostri si a altora ca ei...

Modificat de Mastahquillowbar (acum 20 ani)


_______________________________________


pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



Cum va caracterizati primarul urbei in care traiti? L-ati vota daca ati putea ?

pus acum 20 ani
   
Kryptonite
Level 40 protector of light

Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885
DA! Este unul din cei mai buni primari pe care i-a avut Brasovul.

pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



Si primarul din Timisoara este super bun in ceea ce face insa pacat ca nu isi rade barba.

pus acum 20 ani
   
ernst gerhald
Vizitator



Gheorghe Ciuhandu - primarul Timisoarei

politica politica din nou politica gheorghe ciuhandu primarul timisoarei

9.2KB


pus acum 20 ani
   
Black Devil
Level 43 guardian of heaven

Din: Timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1031
Sunt de acord cu cele spuse de Ernst.

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
pdannysan13
Level 35 protector of light

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
Sa cade PSD, hoti si hoti si si mai multi hoti!
Toate lumea fura si PNL, dar toate in limitele respectului
Astea de al PSD sunt nerusinati in ultimul an de guvernare au furat cat un mic oras, de genul Luxemburg. Pai ati vazut faza cu matusa Tamara.O matusa care traia intr-un apartament de 2 camere cu pensia minima ii lasa la Bombonica ( Adrian Nastase) 1 mil euro!!!
Si Iliescu de ce nu eset in puscarie????Cozma a fost doar un fel de "sublocotenent" si el este in inchisoare pe cand Batranu' nu este!!
Mai bine nu vorbesc mai mult ca ma vaneaza PSD-istii......* looks out the window*


_______________________________________
Toti sub Paradis

pus acum 20 ani
   
NoNPhiXion
Level 29 paladin

Din: Constanta
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 478
de Dl. Mazare (primarul Constantei)...ce pot sa spun...toata lumea ii cunoaste afacerile ilegale;....cel putin de cand e el...s-au asfaltat aproape toate strazile....spatiile verzi arata mai bine;.....toata lumea il acuza ca a pus bariere la Mamaia.....da de cand sunt barierele alea....plaja chiar arata a plaja....nu mai sunt daramaturile alea de pe vremuri....

_______________________________________



pus acum 20 ani
   
Mastahquillowbar
Level 43 guardian of heaven

Din: Tara puicutelor cu aere
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1054
yer right on this one...el face totul si nu ia nici o lauda...cel putin asa credem noi...

Modificat de Mastahquillowbar (acum 20 ani)


_______________________________________


pus acum 20 ani
   
pdannysan13
Level 35 protector of light

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
el fura in limitele respectului, nu face nik care sa bata la ochi. Pana statiile arata bine si turistii keep on comin', peace rules!

_______________________________________
Toti sub Paradis

pus acum 20 ani
   
Power PIN
Moderator

Din: TIMISOARA - in curand Capitala
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 208
Hopa,acu ca sunteti mai multi cu 18 ani,v-ati exercitat dreptul la vot? pentru ce partid? cei care nu aveti 18, daca ati putea sa votati, cu ati oferi increderea voastra?

mergeti la vot la europarlamentare (e undeva in vara)?


_______________________________________
Now, Power PIN RULLZ !!!!

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la