PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri
jocuri, cheaturi, gaming, discutii, comunitatea cu cea mai mare crestere, revista pc
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
PC GAMING - de 5 ANI stim totul despre jocuri | Inregistrare | Login
POZE PC GAMING - DE 5 ANI STIM TOTUL DESPRE JOCURI
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: karina22
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 54 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
banuiesc ca o sa avem 10 redactori sef 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
tehnoredactor si redactor la sectiunea gadget (da', o sa fie si d'aia )
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
nici nu stii ce-i aia =D
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
daca imi permite-ti redactor sef ( atuuri experienta) 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
atunci redactor
pe ce sectiune
Modificat de ernst gerhald (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
bha ernst .. nu fa dinastea ... si noroc la reportaj
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
allah si eu redactori la news, am spus-o de mai mult timp.
P.S. If you can't beat them.....join them!!
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
allah
Administrator
 Din: cyrodil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1294
|
|
dannysan Am zis eu ca vreu sa fiu redactor la news????? Atunci era vorba doar de site!  ernst gerhaldEu unul te-as fi votat ca redactor sef (deorece esti mai invarsta si din cate am vazut te exprimi bine in ale scrisului) dar nu ai facut nici macar un review.........asa ca..... Deci hai sa o luam cu incetul si sa hotaram. In primul rand cine ar vrea sa scrie in revista (adica sa fie redactor) siu cine vrea sa se ocupe cu lookul revisteo(tehnoredactor)? Va rog sa alegeti din ce v-am spus eu fara offtopicuri cat mai repede cu putinta......
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
io deci vreu sa fiu redactor da nu neaparat pentru review news sau preview .. ci pentru alte rubrici noi ... sau sa zic ceva despre un anumit eveniment .. etc. .. etc ca naiba stie ca nu pot sa fac reviewuri
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
My dear Allah
Avand in vedere faptul ca nu prea am timp sa ma joc pe calculator decat jocuri de pe miniclip.com sau alte prostii de genul chiar nu am cum sa scriu un review.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
dar ce in ce consta sa fii redactor? sa scrii doar reviewuri sau sa si contruiesti pagina ta in revista? sau dam reviewul unui redactor de imagine care il aseaza in pagina?
explicatii va rog putin!
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
adica tu scrii materialul, tu ii gasesti poze, tu ti-l corecteyi. de aranjarea materialului se ocupa tehnoredactorul.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
viezure a scris:
tehnoredactor si redactor la sectiunea gadget (da', o sa fie si d'aia ) |
imi mentin statement-ul =D danny, un redactor este persoana care redacteaza un articol. cel care controleaza redactorii se numeste redactor sef.
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
ok. de exemplu eu acum lucrez la un review de SA. Scriu reviewul si adun poze iar tehnoredactorul mi-l aseaza in pagina.
OK. Eu ma fac redactor de news, adun stiri si poze cu ele.
PS. din cand in cand mai fac un review 
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
allah
Administrator
 Din: cyrodil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1294
|
|
Io vreau sa fiu redactor si bineinteles ca nu m-ar deranja sa fiu si redactor sef 
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Kryptonite
Level 40 protector of light
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885
|
|
Eu o sa ma ocup si cu cautarea de sponsori care sa finanteze tiparirea si distribuirea revistei. Am vorbit deja cu Microsoft si au zis ca finanteaza 300 000 $ daca le acordam lunar 2 pagini intregi .
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
Io zic sa acceptam. Desi doua pagini e cam exagerat.
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
Eventual pagina cu reclame.
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
dar stati nu este o idee rea baieti! daca facem o pagina de reclama, poate gasim cativa sponsori, asa cum are si PCG!!
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
Si noi unde o sa publicam revista?
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
da, daca va fi alb si negru io il vand la copii, 59.000 de mii ( mai fur 1k de lei) . toata lumea sa-l vanda!
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Haideti sa revenim la subiect. Intr-un moment de inspiratie am realizat un fel de design al primei paginii. Comenatarii?
50.4KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Deci pana acum echipa Pc play arata astfel
Ernst & Allah - coordonatori Viezure - tehnoredactor si redactor la sectiunea gadget Dannysan - redactor news Shpil - reportaje Kryptonite - preview si new release
Anuntati-va pana nu se realizeaza prima sedinta de redactie via messenger.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
ce reportaje face shpil? si ce inseamna mai exact "new release"? si coordonatorul ce face? despre design-ul dat de tine, pare putin amatoricesc  o sa fac si eu unul de proba si ne mai dam cu parerea.
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Shpil
Moderator
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1052
|
|
vad io ... :P nu o sa duc lipsa de treaba
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
Eu doresc sa fiu la news, dar din cand in cand mai scriu si un review si as vrea sa mai fac si un remeber....
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
Kryptonite
Level 40 protector of light
 Din: Brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 885
|
|
Ce sa faci? Ce-i aia remember ?
Prin New Releases inteleg o scurta impresie despre joc dupa care cineva se apuca sa-i faca review, right?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
allah
Administrator
 Din: cyrodil
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1294
|
|
Remember adica reviewuri la jocuri foarte vechi.....
|
|
| pus acum 20 ani |
|
pdannysan13
Level 35 protector of light
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 681
|
|
deci eu vreau as fiu asa sunteti de acord?
TOPIC CLOSED. PROBLEME CU PAGINILE.
Modificat de ernst gerhald (acum 20 ani)
_______________________________________ Toti sub Paradis
|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
Avem un review sau preview la un joc nou?? Care sa merite pus pe coperta?
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
nu-mi vad ultimu post asa ca intreb iar: ce joc, la care avem review sau preview, sa fie pus pe coperta?
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
viezure
Moderator
 Din: United States of Romania
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 626
|
|
mesaj de proba 
_______________________________________ Site.

|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mambo Jambo
Level 26 paladin
 Din: timisoara
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 386
|
|
Ce înseamnă joace foarte vechi? Pun la bătaie un 686 pt astea...Mere un Jazz Jackrabbit, Quake 1, Blood... Dar o rubrică care să...ahem...exploreze un joc mai profund...adică... Deci o analiză d-aia la sânge, mai tare decât a făcut Level la HL2. Aia ar fi ceva interesant. Un joc apărut de mai multă vreme, preferabil celebru...Vă trag io în maxim două zile un d-ăsta pt HL2 sau Quake-uri dacă vreţi să vedeţi cam cu ce s-ar mânca. ÃŽn Word.
_______________________________________ Look, it's a plane!!! No, it's a bird! No, it's SUPERMAN! Neeeaah, I think it's a plastic bag...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Topic closed. Probleme cu paginile.
|
|
| pus acum 20 ani |
|